MOD.ECO TRS


TEKNİK AÇIKLAMA

Malların, bitmiş ürünlerin, hurdaların ve çeşitli atıkların toplanması, taşınması ve boşaltılması için modüler modüler sistem. Bu çözüm, müşterinin operasyonel ihtiyaçlarına göre ihtiyaç duyduğu modülleri eklemesine olanak tanır.

SİSTEMİN AVANTAJLARI:

- 1 Ürün, çoklu uygulamalar: KONTEYNER - TAŞIMA SİSTEMİ - DEPOLAMA - AYRI TOPLAMA - ÜRETİM HATLARI İÇİN DESTEK SİSTEMİ vb.
- 2 Yönetilebilir ve niteliksel olarak güvenilir: sağlam çelik konstrüksiyon ve yüksek kapasiteli tekerlekler (2 sabit - 2 döner) sayesinde, konvoyda yanlış hizalamalar yaratmadan manevralara hassasiyetle eşlik ederek, forkliftlere ayrılmış yollarda kolayca hareket eder.
- Talep üzerine RAL tablosuna göre veya belirli bir müşteri projesine göre (muhtemelen atığın tanımlama rengine göre) ayrıca özel etiketleme ile özelleştirilebilir 3 renk.

ECO-TRANSPORTER, şirket faaliyetlerini rasyonelleştirmek için ideal olan gerçek bir işlevsel ve çok yönlü destek ihalesidir. Atık toplama olarak kullanılan kaplar, departmanların yakınına yerleştirilebilir ve sorumlu personel tarafından tek seferde toplanarak önemli bir zaman tasarrufu sağlanır! Her konteyner, döner çatallarla donatılmış bir forklift aracılığıyla boşaltmak için özel olarak oluşturulmuş forklift kutuları ile donatılmıştır. Dolayısıyla bu sistem, mal ve malzemelerin toplama ve taşıma sürelerinin optimize edilmesini sağlar.

175 mm çapında tekerlekler, dökme demir göbek, poliüretan bant,

ÖĞE ÖZELLİKLERİ

MODÜLER MUHAFAZA VE TAŞIMA SİSTEMİ

MODEL

ÖLÇÜLER

KAPASİTE KG

HACİM LİTRE

A

B

C

D

ECO TRS

1078

1148

1005

240

1500

1160
DÖKÜMANLAR